Bellona

Bellona Ayna Modelleri ve Fiyatları

2018 Yılı itibarı ile, 20 yıldır üretim faaliyetleri gösteren Bellona yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama yöntemiyle kendine önemli bir yer edinmektedir. Yatırımların önemli bir kısmını Kayseri de organize sanayi bölgesinde gerçekleştirmektedir. Müşterilerine kendilerinden beklenenlerin ötesinde yüksek kalite ve performans sunmaktadırlar. Sadece mobilya değil tamamlayıcı ürünler konusunda da pazarda önemli bir yere sahiptir.

Bellona Ayna Modelleri ve Fiyatları, çeşitliliğine baktığımız zaman çok fazla seçenek sunmamaktadır. Ama seçeneklerin az olması kalitesini üst seviyelere çıkarmaktadır. Sunulan aynaların görselliğine ve boyutlarına baktığımız zaman her tarz eve uygun ayna çeşitleri bulunmaktadır. 78 cm ile 123 cm arasından değişen ölçüleriyle tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ayna modelleri 190 tl ile 220 tl arasında değişiklik göstermektedir. (1Bellona Ayna Modelleri ve Fiyatları baktığımızda evlere yeni tarzlar getirmektedir. Her bütçeye uygun olmasında piyasa içerisinde önemli bir şekilde avantaj göstermektedir. Ürünlerinde kullanmış olduğu desenler ve yenilikler rakiplerinden birkaç adım önde olmasını sağlarken müşteriler tarafından da oldukça beğenilmektedir.

Bellona TSE’ne verdiği önem sayesinde ürün kalitesine ve standartlara önem verdiğini göstermektedir. Kalite yönetimi sayesinde tarzını sadece Türkiye’de değil ülke dışına yaptığı ihracatla da sürdürmektedir. 39 ülkeye ihracatı bulunmaktadır. Yaptığı ihracat sayesinden dünyada ilk 5 markadan biri olmuştur. Geniş bayi çevresiyle müşterilerine hizmet sunan firma verdiği servis hizmeti ve garanti seçenekleriyle müşterilerine güven duygusuyla tercih edilen bir firma olmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı