BekoDüğün Paketleri

Beko Düğün Paketleri 2018

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz. Yeni evlenecek olan çiftlerin düğün telaşı başladı mı? Bu yazıyı okuyorsanız başlamış galiba 🙂 Beko sizler için çok güzel fırsatlar sunuyor. Beyaz eşya konusunda önerebileceğim sayılı firma arasında yer alan Beko,düğün paketleri konusunda uzun yıllardan beri sürekli kampanya ve indirimlerle çift adaylarını sevindiriyor.

Beko tek bir düğün paketiyle gelmiyor. 5 farklı düğün paketiyle birlikte geliyor. Yani önünüzde Beko’ya ait 5 farklı set yer alıyor. İstediğiniz herhangi birini seçerek evinizde beyaz eşyayı tamamen alarak konumlandırabilirsiniz.

Teker teker beyaz eşya almak yerine bu şekilde paket halinde satın almak çok uygun fiyata denk geliyor. Öyle ki 3 beyaz eşyayı ayrı ayrı alırken ödediğiniz para 4’lü setle eşit olabiliyor. Bu yüzden düğün paketleri büyük önem taşıyor.

Gelin bakalım Beko’nun hangi paketleri varmış? ne kadarmış?

Beko Süper Ekonomik 3’lü Çeyiz Paketi

Beko Düğün Paketleri 2018

Beko süper ekonomik 3’lü çeyiz paketi, en çok tercih edilen Beko düğün paketi olarak kendini gösteriyor. Orta bütçeli evlilik adayları için ideal olan bu söz konusu çeyiz paketinin içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve turbo fırın bulunuyor. Bu 3 beyaz eşya 3.499 TL karşılığında alıcı buluyor. Eğer yeni bir ev alacaksanız, beyaz eşya konusunda Beko düğün paketleri içerisinde bu paketi öneriyorum.

Beko ÖTV İndirimli Çeyiz Paketi

Beko Düğün Paketleri 2018

BEKO tarafından sunulan düğün paketlerinden bir diğeri ise ÖTV indirimli olan çeyiz paketi. Yeni evleneceksiniz, zaten birsürü masraf etmişsiniz. Düğündür, nişandır bir de eve çok para harcayacaksınız elinizde avucunuzda kalmıcak. E ne gerek var buna? BEKO’da Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Çamaşır Kurutma makinesi toplam ÖTV İndirimli çeyiz paketi kapsamında 5.157 TL’ye satılıyor. Teker teker alsanız bu ürünler yaklaşık 7.000 TL’ye denk geliyor.

Beko Ekonomik 4’lü Düğün Paketi

Beko Düğün Paketleri 2018

Eğer bütçeniz düşükse süper ekonomik 3’lü paketini tavsiye ettiğimizi söylemiştim. Bütçeniz ne düşük ne yüksek ortaysa bu paket daha yararlı olacaktır. Çünkü Beko evlenen çiftleri bu paketle birlikte sadece beyaz eşya anlamında düşünmüyor. Aynı zamanda LED TV’de hediye ediyor. Yani Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, çift kapılı buzdolabı ve LED TV, bu paket içerisinde yer alıyor. Bilin bakalım size bu paketi aldığınızda ne kadar ücret yansıyor? 4.799 TL

Beyaz Plus 6’lı Lüx Paket

Beko Düğün Paketleri 2018

Eğer mutfağımın eksiği olmasın her eşya yer alsın diyorsanız Beyaz Plus 6’lı Lüx paket tam sizler için. Bir mutfağın ihtiyacı olan her şeyi barındıran ve aynı zamanda içerisinde LED TV’ye de yer veren Beyaz Plus 6’lı Lüx Paketin içerisinde buzdolabınız var, turbo fırınınız var, çamaşır makineniz var, elektrikli süpürgeniz var, bulaşık makineniz var ve son olarak LED TV’niz var. Adı gibi lüx olan bu paketi satın almak istiyorsanız BEKO tarafından belirlenen 5.699 TL fiyatla ödeme yapmanız gerekiyor.

Beko Premium Düğün Paketi

Beko Düğün Paketleri 2018

Beko Premium serisi siyah düğün paketi olarak isimlendiriliyor. Tamamı siyah, ağır ve bir o kadar da elit görünümü olan Beko Premium düğün paketinin içerisinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, LED TV ve buzdolabı yer alıyor. Sadece rengi siyah diye fiyatında çok yüksek bir artış var. Aynı ürünler Beko Ekonomik 4’lüde de vardı fakat Premium’un fiyatı 8.599 TL. Ürünlerin aynı olduğuna bakmayın, kalite konusunda elbette fark var. Fakat biz bu kadar az ürüne bu tutarları vermenizi tavsiye etmiyoruz.

Beko düğün paketleri bu şekilde sıralanıyor. Eğer sizlerde Beko düğün paketlerinden herhangi birini almak istiyorsanız hemen BEKO satış mağazalarından birine başvuruda bulunun ve isteğinizi yerine getirin.

Evlilik yolundaysanız ve hazırlık yapıyorsanız mutluluk dileriz. Her türlü soru, sorun ve görüşlerinizi yazımızın altında yer alan yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı