Arya Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Arya Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Bebek odası görsel açıdan da en çok dikkat edilenlerden bir tanesi de renk seçimidir. Annelerin en çok ilgili olduğu bu konuya değinmemizin sebebi sizleri 60 yıllık tecrübe sahibi olan ve son derece müşteri memnuniyeti alan istikbal firmasının bebek odası modellerine yönlendirmek içindir. Bebek odası takımı yapan ya da satılması için üreten birçok firma vardır.

Fakat bu firmaların bebek odası üretirken kullandıkları maddeler her şeyden önemli olanlardır. Çünkü kullanılan maddelerin ne kadar zararsız olup olmaması bir o kadar da çocuğun gelişimini etkileyecektir. İstikbal mobilyanın sadece bebekler için değil onun dışında da ürettiği tüm mobilyalarda hiçbir şekilde kanserojen madde yoktur. Tamamen sağlık içerikli olan bu mobilyalar aynı zaman da uzun ömürlüdür.

Arya bebek odası takımı özellikleri & Fiyatı

Uzun ömürlü olması sayesinde kullanıcılarına ekonomik açıdan da katkı sağlamış olacaktır. Arya bebek odası takımı özellikleri hakkında şimdi sizlere de biraz derin ve detaylı bilgiler iletelim. Bebek yatağından itibaren tahta parmaklıkları üzerine kadar çıkan korumalık tamamen bebeğinizin psikolojisini dengede tutmak içindir.

6 çekmeceli şifonyer sayesinde bebeğinizi bezin oyuncağını genel eşyalarının hepsini orada muhafaza edebilirsiniz. Bebeğinizin eşyalarının sağlığı ortamda durması için de kıyafet dolabı vardır. Şimdi de sizlere arya bebek odası takımı fiyatı hakkında bilgiler verelim. 1500-1800TL arasında yer almaktadır. Diğer fiyatlar ise 1500TL ile 7000TL arası değişmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.