Dekorasyon Fikirleri

2021 Modası Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ev dekorasyonu konusunda her yıl yapılan değişiklikler veya modada geriye dönüşler ilgiyi koruyor. 2020 yılını geride bıraktık ve 2021 yılının getirdiği değişikliklerin ev dekorasyonuna olan etkilerinden biraz bahsedelim. Modaya uyum evimizin ruhunu tazeler ve değişik aksesuarlarla birlikte estetik bir görünüm kazandırır. Modayı yakından takip edenler için 2021 modası ev dekorasyonu fikirlerimizi uygulayarak evinizde yapacağınız değişimi harika bir atmosfere dönüştürün.

2021’in Duvar Rengi: Deniz Mavisi

Yeni yıla girerken evinizin duvarlarını boyamaya ne dersiniz? Dilerseniz mavinin en güzel tonlarından olan deniz mavisi ile odanızı ferah hale getirebilirsiniz. Duvarınızı deniz mavisine boyamışken aksesuar veya mobilyalarınızda kullanacağınız beyaz renk ile oldukça ferah ve rahatlatıcı bir dönüşümü yaratabilirsiniz.

Dekoratif Aksesuarlarınızı Stantlarla Sergileyin

Evin vazgeçilmezlerinden olan dekoratif aksesuarları bir yere konumlandırırken zorlanıyor olabilirsiniz. Belki de bir yere koyamadığınız için kaldırmışsınızdır. Beyaz bir stant üzerine yerleştireceğiniz aksesuarlarınızı sergilemenin daha iyi bir yolu var mıdır? 2021 modasına uyum sağlayabilir, hem de evinizin bir köşesini dekoratif aksesuarlarınızla süslemiş olursunuz.

2021 Modası Ev Dekorasyonu Fikirleri

Doğayı Evinize Taşıyın

2021 modasının en ön plana çıkan dekor fikirlerinden biri de organik ev aksesuarlarıdır. Bunun için taş bir sehpa veya buğday demetlerinden faydalanabilirsiniz. Çeşitli deniz kabuklarını da evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Tabi ki yeşilin en güzel tonlarını çiçeklerinizle evinize katabilirsiniz. Farklı renkli çiçekler de modayı yakalamanızı sağlayacaktır.

Duvar Süslerinde Dokumalardan Faydalanın

Duvar süsleri hepimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 2021 modası ev dekorasyonuna uyum sağlayacak olan dokuma duvar süsleri evinizin ruhunu değiştirerek daha salaş ve hoş bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Doğallığı ve estetiği bir arada yakalayabilirsiniz.

Zıt Renk Mobilyaları Tercih Edebilirsiniz

Zıt renk mobilyalar uyumsuzluğun bir uyumu olarak karşımıza geliyor. Öyle ki çoğu kişi zıt renk mobilyaları düşünmezken 2021 modası ev dekorasyonunda karşımıza çıkıyor. Zıt renklerin uyumu ile evinizin daha havalı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Duvarınızda Kendi Galerinizi Oluşturun

2021 modası ev dekorasyonlarında dikkat çeken detayları evinizde yaratıcılığınıza bırakıyoruz. Evinizin bir duvarına yerleştireceğiniz çeşitli duvar süsleri, tablolar ile duvarınızı renklendirebilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı