Dekorasyon Fikirleri

2021 Modası Dekorasyon Renkleri

Evlerimizin dekorasyonlarını yaparken yeni modaya uyum sağlamayı önemsiyoruz. Çünkü evin görselliği bir nevi kişilerin karakter tarzını ve yaşam stilini yansıtıyor. Bu nedenle evlerimize yapacağımız küçük dekoratif detaylar çok önemli bir hale geliyor. Evimizdeki mobilyaları alırken bu dekoratif detaylara dikkat edilirse evin havası ve kalitesi değişip, artacaktır. Bu nedenle dekorasyon türlerinin yanında dekorasyon renkleri de büyük önem taşımaktadır. Renk uyumu her alanda önemlidir. Mobilya ve dekorasyon fikirlerinde de renk uyumu evinizin görselliğini üst noktaya taşıyacaktır. Şimdi 2021 modasının dekorasyon renklerinde hangi renkler tercih edilmelidir bunlara bakalım.

Deniz Mavisi ve Kiremit Rengi Uyumu

Yeni sezonda bilinenlerin dışına çıkarak deniz mavisi ve kiremit rengi renk kombinasyonları bizleri şaşırtabilir. Ancak ferah ve iç açıcı yapılarıyla evinizin havasını değiştirebilirsiniz. İç mimarların en çok benimsediği renk uyumlarından birini oluşturan bu renkler ev mimarisiyle bir denge sağlamaktadır. Deniz mavisi renklerden oluşan kombinasyonu mobilyalarınıza uygulamışsanız, bordo kiremit renklerinden oluşan perdeler evinizin havasını üst düzeye çıkaracaktır.

2021 Modası Dekorasyon Renkleri

Nane Yeşili ve Açık Gri Rengi Uyumu

Bu renklerin en yaygın ve moda kullanımını mutfaklarda görüyoruz. Artık mutfaklar yalnızca yemek pişirme faaliyetinin yanı sıra daha çok zaman geçirilen sosyal alanlarımızdan biri haline geldi. Bu nedenle mutfağı aktif kullananlar için mutfak dekorasyonu çok önemli olmaktadır. Mutfak dekorasyonunda seçeceğiniz mobilyalarla ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz. Biz burada renk uyumunda yeni modadan bahsedeceğiz. Yeni sezonda seçeceğiniz nane yeşili ve açık gri renkleriyle mutfağınıza modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Şeftali Rengi ve Siyah Renkleri Uyumu

Evinizde hakim olan renklerde sıcak tonları daha çok tercih ettiyseniz veya sıcağın farklı tonlarını kullanmak istiyorsanız bu iki renk tam size göre olabilir. Evinde sıcak bir atmosfer yakalamak isteyen bireyler için şeftali rengi ve siyah rengini kullanarak istedikleri samimi ortamı yaratabilirler.

Mandalina Rengi ve Zeytin Yeşili Rengi

Bu renk uyumunu pek duymamış olabilirsiniz. 2021 dekorasyon renk modasının en iddialı renkleridir. Bu iddialı çizgide yer almak istiyorsanız bu renklerin uyumuyla iddianızı ortaya koyun. Samimiyet ve huzur bir arada!

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı